| Параметър | Стойност |
| Двигател: | безчетков, с редуктор (geared) |
| Мощност: | 350 W |
| Венец касета: | резба; опционално със шлици |
| Контролер: | 36 V 350 W синусоидален |
| Монтаж на контролера: | По избор: в пластмасова кутия или чантичка |
| Максимална скорост: | 37 км/ч |
| Асистираща система: | (PAS) 5 степени на подпомагане |
| Режими: | обикновен; асистиращ; изцяло електрически |
| PAS датчик: | 12 броя магнити |
| Ръкохватка за газ: | По избор: цяла ръковата / половин ръкохватка или палцова газ |
| Батерия: | 36 V 10.4 Ah / 11.6 Ah , Литиево-йонна SAMSUNG/ PANASONIC LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) |
| Пробег (36 V 10.4 Ah): | 50-80 км.* в режим на подпомагане (PAS); 20-40 км.* само на ток (без въртене на педалите) |
| Монтаж на батерия: | Върху рамката на велосипеда - на мястото на бутилката за вода |
| Пробег (36 V 11.6 Ah): | 60-95 км.* в режим на подпомагане (PAS); 30-50 км.* само на ток (без въртене на педалите) |
| Зарядно устройство: | 36 V 2 A; 36 V 3 A (опция) |
| Спирачки: | По избор: спирачни лостчета с прекъсвач; сензор-прекъвач за универсални спирачки или сензор за хидравлични спирачки |
| Дисплей: | LCD дисплей със странични бутони за управление: 6 степени на подпомагане, скоростомер, километраж, круиз-контрол 6 км/ч, индикация за заряда на батерията, индикация за грешки от контролера, меню с настройки на системни параметри |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 7.000 кг. |