| Параметър | Стойност |
| Производител: | Rheidontech |
| Модел: | PC100-7K2 |
| Максимална мощност: | 7,4 kW (монофазно); с възможност за регулиране |
| Работно напрежение: | 240 VAC |
| Максимален ток на фаза: | Регулируем от 6 до 32 ампера |
| Изходящ конектор: | Тип 2 |
| Вид конектор: | женски, стандарт IEC62196-2 |
| Входящ щепсел: | Индустриален CEE евро 32 ампера монофазен син |
| Материал на кутията: | Пластмаса |
| Индикация: | LCD дисплей с индикация за мощност, максимален ток, напрежение, време на зареждане, температура, заредена енергия |
| Защити: | Вграден температурен сензор в Шуко щепсела (защита от прегряване на щепсела и захранващия кабел); защита от ниско напрежение/ пренапрежение; защита от късо съединение; дефектнотокова защита комбинирана AC и DC; |
| Обща дължина: | ~ 7.5 метра |
| Дължина на изходящия кабел: | ~ 6 метра (без щепсела към електромобила Тип 2) |
| Дължина на кутията: | 18 см |
| Дължина на входящия кабел: | ~ 1.3 метра (включва и самия Шуко щепсел) |
| Конектор откъм електромобила: | Тип 2 женски, стандарт IEC62196-2 |
| Размер на кабела: | 3 х 6 мм2 + 2 х 0,5 мм2 |
| Цвят на конектора: | бял |
| Работна температура: | -30°C до 60°C (съхранение) / -30°C до 50°C (при употреба) |
| Дефектнотокова защита: | Вградена, Клас А, AC< 30mA, DC < 6 mA (вградена защита към утечки както от променлив, така и от прав ток) |
| Цвят на кабела: | черен |
| Сертификати: | CE |
| Произход: | Китай |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 2.230 кг. |