| Параметър | Стойност |
| Име на продукт: | RheidonTech WB500 11 kW |
| Максимална мощност: | 11 kW |
| Номинално напрежение: | 230 V AC (при монофазно свързване); 400 V AC (при трифазно свързване) |
| Свързване към електромобила: | Кабел с конектор Тип 2 IEC 62196-2 |
| Брой фази: | 3 х 16 А (11 kW) |
| Максимален ток: | 16 ампера |
| Дължина на кабела: | 6 метра |
| Комуникационни модули: | Wi-Fi (802.11b/g/n 2,4GHz) |
| Дисплей: | 7 инчов цветен дисплей с подробна информация за зарядната сесия |
| Начин на оторизация: | RFID карта / Rhiedon + приложение |
| Вид монтаж: | На стена |
| Сертификати: | EN IEC 61000-6-1:2019 / EN IEC 61000-6-3:2021 EN IEC 61851 / EN IEC 62196 / RoHS |
| Материал на кутията: | Пластмаса |
| Работна температура: | -30°C до 50°C (при употреба); -40°C до 60°C (при съхранение) |
| Предпазител от претоварване: | Вграден, 40 A крива C |
| Електромер: | Вграден електромер |
| Потребителски интерфейси: | Дисплей и мобилно приложение |
| Степен на защита: | IP65 на станцията / IP44 на кабела |
| Размери: | 310 х 270 х 67мм |
| Цвят: | бял |
| Произход: | Китай |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Тегло: | 6.200 кг. |