Xmart
Караоке Bluetooth микрофон с вграден високоговорител E203
Прод. № 3022
Свържете Вашия смартфон към микрофона безжично през Bluetooth или възпроизвеждайте музика директно от USB Flash памет или microSD карта памет. Насладете се на висококачествен звук с подчертан бас. Добавете забавен ефект, модулиращ гласа Ви.
Наличност:
Изчерпан
49.90 лв. /
25.51 €
- Връзка чрез Bluetooth или през AUX – Bluetooth 4.2 технология гарантира стабилна безжична връзка и бърз пренос на данни, при по-ниска консумация на енергия. Микрофонът може да се свърже към всяко смарт устройство с Bluetooth. Ако Вашето устройство не разполага с Bluetooth, можете да използвате AUX входа на микрофона.
- 5W вграден високоговорител – Предоставя висококачествен мощен звук с плътен бас.
- Възпроизвеждане от USB Flash памет или microSD карта памет.
- Функция за потискане на шума
- Класически дизайн и здрав корпус, изработен от алуминий и ABS пластмаса.
- Вградена батерия с капацитет 1200 mAh – Осигурява до 4 ч. работа на устройството.
- Ехо ефект и възможност за модулация на гласа (Избор от 5 звукови ефекта).
- Лесен и удобен за употреба – Отделни бутон за контрол на силата на звука на вградения високоговорител, микрофона и ехо ефекта.
- Гарантирано забавление – Използвайте микрофона за Вашето караоке парти, когато сте на пикник, за публични лекции и дискусии.
| Параметър | Стойност |
| Bluetooth връзка: | Bluetooth 4.2 |
| Тип микрофон: | Кондензаторен |
| Reverb Mode: | Echo reverberation |
| Изходна мощност на високоговорителя: | 5W |
| Честотен диапазон: | 100Hz-10kHz |
| Звуково налягане SPL: | > 115dB 1KHz |
| Общо хармонично изкривяване THD: | < 1% |
| Вградена батерия: | Li-Ion 1200 mAh, 3.7V |
| Захранване: | DC 5V |
| Време за зареждане: | 3-4 ч. |
| Време на работа: | 3-4 ч. |
| Корпус: | ABS+Алуминий |
| Размери: | 23 x 6.5 x 6.5 см. |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 0.360 кг. |