Elmotive
Адаптер CEE 3-32 евро контакт (син) към CEE 5-16 щепсел (червен) | 16 А 3,7 kW | 0,5м
Прод. № 30033
Адаптер, позволяващ свързването на зарядна станция с щепсел CEE 3-32 към трифазен CEE 5-16 контакт. Ако разполагате с мобилна зарядна станция, която е с щепсел CEE 3-32А и желаете да я свържете към трифазен CEE 5-16А контакт, този адаптер ще ви свърши нужната работа. Преходникът позволява зареждане с максимална мощност от 3,7 kW (16A).
Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
Наличен на склад
49.00 лв. /
25.05 €
| Параметър | Стойност |
| Максимална мощност: | 3,7 kW |
| Максимален ток: | 16 ампера |
| Вид кабел: | подсилен гумиран |
| Размер на кабела: | 3 х 4 мм2 |
| Дължина на кабела: | 0,5 метра |
| Контакт: | индустриален евро CEE 230 VAC / монофазен 32 A 3-пинов (син цвят) |
| Щепсел: | индустриален евро CEE 400 VAC / 16 A трифазен 5-пинов (червен цвят) |
| Степен на защита: | IP 44 влаго- и прахоустойчивост |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 0.650 кг. |