- TWS – True wireless технология
- ANC (Active Noise Cancellation) – Технология за потискане на околния шум при слушане на музика или по време на разговор
- Bluetooth версия V5.0
- Функция Handsfree за провеждане на разговори
- LED дисплей, показващ нивото на заряд на батерията на зареждащия кейс
- HiFi звук с подчертан бас
- Сензорни бутони за управление
- Автоматично включване и сдвояване на двете слушалки
- Автономна работа на всяка една от слушалките
- До 4 часа автономна работа в режим слушане на музика
| Параметър | Стойност |
| Bluetooth: | Bluetooth V5.0 |
| Честотен обхват: | 20Hz – 20KHz |
| Обхват: | 10-15 м. |
| Вградена в слушалките батерия: | 35 mAh |
| Вградена в кейса батерия: | 300 mAh |
| Време на работа в режим музика/разговор: | до 3.5 ч. |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 0.100 кг. |