| Параметър | Стойност |
| Модел: | FR 7020 20 инча |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Батерия: | 36 V 10 Ah, Литиево-йонна LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) |
| Пробег: | 45-60 км в режим на асистенция |
| Максимален пробег (36 V 8.8 Ah): | 45-60км.* в режим на подпомагане (PAS); 15-25 км.* в електрически режим |
| Макс. скорост: | 25 км/ ч |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален |
| Време за зареждане: | 4-6 часа |
| Асистираща система: | (PAS) 6 степени на подпомагане |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | 20 инча, лека алуминиева сплав |
| Размер на рамка: | 16.5 инча |
| Преден амортисьор: | Suspension Fork Alloy Crown |
| Спирачки: | Предна и задна дискова спирачка YX-DB06 Alloy |
| Курбели: | Prowheel PRO-R42PP |
| Скорости: | 7 скоростна система Shimano TX50 |
| Дерайльор: | Shimano RDTY300D 7 скорости |
| Светлини: | LED светлини |
| Венец касета: | Shimano MF-TZ500 7 скорости |
| Седалка: | Gel Comfortable Sport |
| Максимална товароносимост: | 127 кг. |
| Размер на колело: | 20 инча |
| Размер на капла / гуми: | CST K-935 20” |
| Тегло: | 27 кг |
| Цветове: | черен |
| Опции: | странично огледало, пластмасов куфар, кошница, амортисьорно колче за седалка |
| Произход: | Турция |
| Доставка: | Доставка с Еконт Експрес в цялата страна |
| Гаранция: | 24 месеца за велосипед; 12 месеца за батерия |
| Тегло: | 27.000 кг. |