Сгъваем електрически велосипед Kawasaki KBAF 20 инча
Марката Kawasaki е популярна в целия свят със своите високи стандарти за качество и надеждност при мотоциклетите, като същото вече важи и за електрическите велосипеди с този бранд. Моделът KBAF20 се отличава от своите конкуренти по това, че е изработен с възможно най-високия клас компоненти на реномирани производители, а същевременно се предлага на много изгодна цена.
Велосипедът е с вградена в рамката литиево-йонна батерия с клетки на LG и общ капацитет 36 V 7.8 Ah (280 Wh), с която можете да изминавате големи разстояния до 70 км. с едно зареждане.
Предният амортисьор Suntour и широките гуми Kenda придават усещането за пълен комфорт и сигурност при преминаването през дупки и неравности.
При спирането от висока скорост, спускането по надолнище или необходимост от рязко спиране, на помощ идват предната и задна дискова спирачка Tektro.
Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
| Параметър | Стойност |
| Модел: | KBAF 20 |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор BAFANG 8-FUN |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Батерия: | 36 V 7.8 Ah литиево-йонна LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт), LG клетки, 30 бр., 3200 mah |
| Максимален пробег (36 V 7.8 Ah): | 45-60км.* в режим на подпомагане (PAS); 20-30 км.* електрически режим |
| Макс. скорост: | 25 км/ ч |
| Зарядно устройство: | 36 V 2 A |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален, 36 V 15A 6 mosfets |
| Време за зареждане: | 4-5 часа |
| Асистираща система: | (PAS) 3 степени на подпомагане |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | 15.5 инча, лека алуминиева сплав 6061 |
| Размер на рамка: | 15.5 инча |
| Преден амортисьор: | SR SUNTOUR XCR JR |
| Кормило: | PROMAX HB-3018 |
| Лапа: | PROMAX |
| Спирачки: | предна и задна дискова TEKTRO Aries TR160-1 |
| Курбели: | Prowheel SOLID -252AA9-F |
| Скорости: | 7 скоростна система Shimano ARDFT 35D |
| Дерайльор: | SHIMANO Tourney TZ 7 скорости |
| Команди: | Shimano Acera |
| Педали: | пластмасови, сгъваеми - Wellgo |
| Светлини: | светодиоден LED фар |
| Главина: | JOYTECH |
| Максимална товароносимост: | 120 кг. |
| Размер на колело: | 20 инча |
| Размер на капла / гуми: | KENDA 20 x 2.125 |
| Цветове: | сив |
| Опции: | странично огледало, пластмасов куфар, кошница, заден светодиоден стоп (захранва се от батерията) |
| Произход: | България |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 21.000 кг. |