| Параметър | Стойност |
| Производител: | Ninebot by Segway |
| Модел: | AirT15 |
| Електродвигател: | безчетков, вграден в задното колело |
| Номинална мощност на двигателя: | 250 W |
| Номинално напрежение: | 36 V |
| Максимално напрежение на зареждане: | 42 V |
| Батерия: | 36 V , литиево-йонна |
| Капацитет на батерията: | 4,65 Ah (167 Wh) |
| Пробег: | 12 км |
| Максимална скорост: | 20 км/ч |
| Време за зареждане: | 4 часа |
| Ъгъл на изкачване: | 15 ° |
| Максимално тегло на водача: | 100 кг |
| Предна гума: | 7.5 инча, ненадуваема |
| Задна гума: | 6 инча, ненадуваема |
| Спирачки: | предна електричесна с регенеративно спиране; с крак |
| Светлини: | Предна: 2.1W; Задни светлини (мигащ стоп); Странични светлини |
| Свързаност: | Bluetooth |
| Водоустойчивост: | IPX4 - водоустойчив |
| Цвят: | бял; черен |
| Размери: | Сглобен: 101.9 x 39.8 x 93.6 см; Разглобен: 102.8 x 20.2 x 22.3 см |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 10.500 кг. |