Градски електрически велосипед Longwise City 27,5 черен
Longwise City е идеалното решение за хора, които търсят бюджетен електрически велосипед с добри параметри. Моделът е обордуван с литиево-йонна батерия на Samsung 36 V 10.4 Ah и 250 ватов електродвигател, монтиран в задната капла. От LCD дисплея можете да избирате степените на асистенция и да включвате светодиодния фар и стоп, както и да получавате информация за скоростта, пробега и заряда на батерията.
Геометрията на рамката, извитото кормило и удобната седалка правят това електрическо колело подходящо за всекидневен превоз до работното място, както и за разходки през свободното време.
Като опционални екстри за този модел предлагаме преден амортисьор, дискови спирачки, по-мощен 350 ватов електродвигател и батерии с по-голям капацитет. Могат да се добавят и сваляема кошница за предното кормило и пластмасов куфар за багажника, с които да ходите на пазар или да пренасяте багаж.
Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
| Параметър | Стойност |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Батерия: | 36 V 10.4 Ah, Литиево-йонна LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) |
| Макс. пробег (36 V 10.4 Ah): | 50-80км.* в режим на подпомагане (PAS); 20-40 км.* в електрически режим |
| Макс. скорост: | 30 км/ч |
| Зарядно устройство: | 36 V 2 A |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален |
| Време за зареждане: | 4-5 часа |
| Асистираща система: | (PAS) 1:1, 1:2, 1:3 |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | лека алуминиева сплав |
| Размер на рамка: | 17 инча |
| Преден амортисьор: | Опционално |
| Спирачки: | предна и задна V-Brake спирачка |
| Скорости: | 6 скоростна система Shimano |
| Дерайльор: | Shimano Acera |
| Команди: | Shimano Acera |
| Педали: | пластмасови Wellgo |
| Светлини: | светодиоден LED фар и стоп |
| Максимална товароносимост: | 135 кг. |
| Размер на колело: | 27.5 инча |
| Размер на капла / гуми: | 27.5 инча x 2.20 Continental Race King |
| Размери: | 1822 X 620 X 1000 мм |
| Цветове: | черен мат; бял |
| Опции: | дискови спирачки, преден амортисьор, странично огледало, пластмасов куфар, кошница, амортисьорно колче за седалка |
| Доставка: | Доставка с Еконт Експрес в цялата страна |
| Гаранция: | 24 месеца за велосипед; 12 месеца за батерия |
| Тегло: | 21.500 кг. |