Трекинг електрически велосипед EcoBike S Cross M
Добрият трекинг велосипед трябва да притежава характеристиките на няколко различни вида колела. Практичността на градския велосипед и надеждността на планинския са задължителна комбинация, а ако велосипедът разполага с електрически мотор и изглежда страхотно, то значи това е перфектното трекинг колело! Ако търсите такъв велосипед, S-Cross M от EcoBike е точният вариант за вас.
Трекинг велосипедът е снабден с надежден 350W електрически мотор, който позволява максимална скорост от 35 км/ч. Батериите са монтирани в рамката, като максималният пробег е от 80 до 160 километра в режим на подпомагане. Батериите са изработени от LG и се отличават с ниско тегло и висока ефективност, като е възможно да изберете най-подходящият капацитет за вашите нужди в диапазона от 10.4 Ah до 16 Ah. Колелото разполага с LCD дисплей, който позволява контрол върху нивото на подпомагане и също така показва информация за състоянието на батерията. Контролерът осигурява плавно ускорение, което прави впечатление, особено ако имате предишен опит с електрически велосипед, който е ускорявал рязко.
Основни предимства на Ecobike S-Cross M:

LCD дисплей
Функционалността на LCD дисплея на EcoBike е наистина впечатляваща. Благодарение на него можете да следите вашата скорост, ниво на заряд в батерията, дневен пробег и изминати километри от закупуването на колелото. Освен, че можете да получавате информация, дисплеят Ви позволява и да контролирате нивото на подпомагане и да включвате и изключвате фара и стопа на велосипеда.
Мощен електрически мотор с редуктор
Конкретният велосипед се отличава с електрически мотор с номинална мощност от 350W, достатъчни за лесно каране на различни терени, като е особено ефективен при изкачвания, където често се налага използването на най-високата степен на подпомагане.
Избор на батерия спрямо вашите нужди
Велосипедът се предлага с три варианта на захранващи батерии - 36V 10,4 Ah, 13 Ah, 16 Ah, като капацитетът на батерията определя и потенциалния електрически пробег. В режим на подпомагане можете да получите пробег в диапазона на 50-160 километра , в зависимост от избора на батерия, а ако не желаете да въртите педалите и се движите само на ток, пробегът пада на 20-50 километра, отново в зависимост от избора на батерия. Детайлна информация за конкретния пробег на всеки един вариант можете да видите в техническите параметри на колелото.
Надеждна конструкция и комфортно управление
Електрическият велосипед EcoBike S-Cross е изработен от лека алуминиева сплав, което го прави изключително енергийно ефективен и в същото време лесен за транспортиране. Всъщност от полския производител описват теглото на електрическия велосипед, като сходно с това на конвенционален, въпреки монтирания електрически мотор и батерия, което говори много за използваните материали и конструкцията на велосипеда. Електрическият велосипед е снабден и с удобно извито кормило, което в комбинация с двадесет и осем инчовите гуми го прави изключително приятен за управление и возене. Металните калници от своя страна ще ви предпазят от нежелани изцапвания при евентуално преминаване през воден или кален участък. Насладете се на вашата разходка максимално с EcoBike Cross M!
Възможност за допълнително оборудване
Велосипедът разполага с калници, които ще предпазят вас и дрехите ви, фар и стоп, които се грижат за вашата безопасност и видимост на пътя, като ако желаете можете да добавите допълнително оборудване - огледало за задно виждане, кутия за багаж или амортисьорно колче за седалката, като по този начин комфорта по време на каране се увеличава чувствително.
Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
| Параметър | Стойност |
| Модел: | S Cross M |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор BAFANG 8-FUN |
| Номинална мощност: | 350 W |
| Батерия: | 36 V 10.4 Ah / 13 Ah / 16 Ah , Литиево-йонна LG LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) |
| Макс. пробег (36 V 10.4 Ah): | 50-80 км.* в режим на подпомагане (PAS) ; 20-40 км.* само на ток (без въртене на педалите) |
| Макс. пробег (36 V 13 Ah): | 60-110 км.* в режим на подпомагане (PAS); 30-50 км.* само на ток (без въртене на педалите) |
| Макс. пробег (36 V 16 Ah): | 80-160 км.* в режим на подпомагане (PAS); 40-50 км.* само на ток (без въртене на педалите) |
| Макс. скорост: | 35 км/ч |
| Зарядно устройство: | 36 V 2 A; 36 V 3 A (опция) |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален |
| Време за зареждане: | 4-8 часа (в зависимост от капацитета на батерията и мощността на зарядното устройство) |
| Асистираща система: | (PAS) 5 степени на подпомагане |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | 20 инча, лека алуминиева сплав |
| Преден амортисьор: | SR Suntour NEX |
| Спирачки: | хидравлични дискови Shimano MT200 |
| Курбели: | Shimano Acera |
| Скорости: | 27 скоростна система Shimano Alivio |
| Дерайльор: | Shimano Alivio |
| Команди: | Shimano Acera |
| Педали: | алуминиеви |
| Светлини: | светодиоден LED фар и стоп |
| Главина: | MODUS |
| Седалка: | Selle Royal LOOKIN-A200 |
| Максимална товароносимост: | 145 кг. |
| Размер на колело: | 28 инча |
| Размер на капла / гуми: | 28 x 1.75 Schwalbe ENERGIZER PLUS |
| Размери: | 1900 x 620 x 1200 мм |
| Цветове: | черен |
| Опции: | странично огледало, амортисьорно колче, пластмасов куфар, кошница |
| Произход: | Полша |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 24.000 кг. |