| Параметър | Стойност |
| Максимална мощност: | 22 kW (3x32A), с възможност за регулиране |
| Номинално напрежение: | 230 V AC (при монофазно свързване); 400 V AC (при трифазно свързване) |
| Свързване към електромобила: | Контакт Тип 2 IEC 62196-2 |
| Брой фази: | 3 х 32 А (22 kW) |
| Максимален ток: | 32 ампера |
| Комуникационни модули: | WLAN; Bluetooth (служи само за конфигурация на станцията); Ethernet (LAN) |
| Комуникационен протокол: | OCPP 1.6 JSON |
| Начин на оторизация: | RFID карта, Plug & Charge |
| Вид монтаж: | На стена или стойка |
| Материал на кутията: | Пластмаса |
| Работна температура: | -25 ° C + 50 ° C |
| Електромер: | Вграден електромер |
| Степен на защита: | IP55 защита от въздействието на околната среда; IK08 |
| Цвят: | черен |
| Произход: | Китай |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Тегло: | 3.600 кг. |