SKIL
Комплект акумулаторна батерия „20V Max‟ (18 V) 2,5 Ah и зарядно устройство SKIL 3110 AA
Прод. № 4001
Част от SKIL „Energy Platform“: Гъвкавата система акумулаторни батерии
„Keep CoolTM“ технология на акумулаторната батерия осигурява 25 % по-голяма продължителност на работа и 2 пъти по-голяма експлоатационна продължителност
Наличен на склад
129.90 лв. /
66.42 €
Основни характеристики
- Част от SKIL „Energy Platform“: Гъвкавата система акумулаторни батерии
- „Keep CoolTM“ технология на акумулаторната батерия осигурява 25 % по-голяма продължителност на работа и 2 пъти по-голяма експлоатационна продължителност
- Нашата патентована технология „ActivCellTM“ работи, за да оптимизира използването на мощността, като предотвратява прегряване и увеличава до максимум производителността на акумулаторната батерия
- Патентован индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия
| Параметър | Стойност |
| Напрежение: | 18 V / 20 V Max |
| Мощност на акумулаторната батерия: | 2.5 Ah |
| Клетки на батерията: | Li-Ion |
| Брой акумулаторни батерии: | 1 |
| Време за зареждане: | 1.25 часа |
| За модели: | Всички инструменти от „20V Max (18V) Energy Platform“ |
| Входящо напрежение: | 220-240 V |
| Изходящо напрежение: | 22 V |
| Заряден ток: | 2.4 A |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Тегло: | 0.800 кг. |