Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
| Параметър | Стойност |
| Модел: | RX500 |
| Двигател: | централен двигател ANANDA |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Пикова мощност: | 780 W |
| Въртящ момент: | 130 N.m |
| Батерия: | 48 V 13 Ah (Greenway) / 48 V 14.5 Ah (Greenway) / 17.5 Ah (LG), Литиево-йонна LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) |
| Максимален пробег (48 V 13 Ah): | до 130 км.* в режим на подпомагане (PAS) |
| Максимален пробег (48 V 17.5 Ah): | до 150 км.* в режим на подпомагане (PAS) |
| Максимален пробег (48 V 14.5 Ah): | о 110 км.* в режим на подпомагане (PAS) |
| Макс. скорост: | 25 км/ч (45 км/ч) |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален |
| Време за зареждане: | 4-8 часа (в зависимост от капацитета на батерията и мощността на зарядното устройство) |
| Асистираща система: | (PAS) 6 степени на подпомагане |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | 21 инча, лека алуминиева сплав |
| Размер на рамка: | 21 инча |
| Преден амортисьор: | SunTour XCR-AIR LOR travel 120 mm |
| Кормило: | Zoom 760 mm 31.8 |
| Лапа: | Promax 7° / 70 mm |
| Спирачки: | предна и задна хидравлична дискова Shimano MT400 Hydraulic |
| Скорости: | Shimano Deore 10 скорости |
| Команди: | Shimano Deore 10 скорости |
| Педали: | Velo |
| Светлини: | светодиоден LED фар и стоп |
| Венец касета: | Shimano CS-M4100 11-42T 10 скорости |
| Седалка: | Velo VL-3363 |
| Максимална товароносимост: | 125 кг |
| Размер на колело: | 29 инча |
| Размер на капла / гуми: | 29 инча x 2.6 Schwalbe Nobby Nic |
| Цветове: | черен |
| Опции: | странично огледало, пластмасов куфар, багажник, амортисьорно колче за седалка |
| Произход: | Полша |
| Доставка: | Доставка с Еконт Експрес в цялата страна |
| Гаранция: | 24 месеца (за велосипед и батерия) |
| Тегло: | 27.900 кг. |