Планински електрически велосипед Elmotive CD15 27.5 | черен
Не е рядкост да срещнете електрически велосипед на пътя. Всъщност дори е много по-вероятно да видите такъв в планината. Основно предимство за по-бързото налагане на този тип колела се явява възможността да се изкачвате с минимално физическо натоварване, което е причина за по-трудното навлизане в този вид колоездене.
Ако се занимавате с планинско каране сте наясно, че забавлението идва при спускането, а изкачванията са по-неприятната част.
Ако желаете да се впуснете в планинското колоездене или вече имате опит, но искате да улесните изкачванията - то електрическият велосипед Elmotive CD15 е страхотно решение. Комбинацията от отлични технически параметри, високо качество на използваните материали и достъпната му цена го правят страхотен избор за навлизане в света на електрическите планински велосипеди.
С номинална мощност от 250W и пробег в диапазона 50 и 70 километра в режим на асистенция, забавлението е гарантирано!
Стойността на допълнителните екстри се доплаща над базовата цена на велосипеда. При заменяне на оригинален компонент, като дискова спирачка например, стандартните спирачки не се изпращат с велосипеда.
Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
| Параметър | Стойност |
| Модел: | CD15 черен |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Батерия: | 36 V 10.4 Ah, Литиево-йонна SAMSUNG LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) |
| Макс. пробег (36 V 10.4 Ah): | 50-70км.* в режим на подпомагане (PAS); 20-40 км.* електрически режим |
| Макс. скорост: | 25 км/ ч |
| Зарядно устройство: | 36 V 2 A |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален |
| Време за зареждане: | 4-6 часа ( в зависимост от капацитета на батерията и мощността на зарядното устройство) |
| Асистираща система: | (PAS) 6 степени на подпомагане |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | 19 инча, лека алуминиева сплав |
| Размер на рамка: | 19 инча |
| Преден амортисьор: | ZOOM 27.5 |
| Спирачки: | предна и задна механична дискова |
| Курбели: | PROWHEEL PRO-A42 |
| Скорости: | 21 скоростна система Shimano |
| Дерайльор: | SHIMANO Tourney TZ 7 скорости |
| Команди: | Shimano Acera |
| Педали: | алуминиеви |
| Светлини: | светодиоден LED фар и стоп |
| Максимална товароносимост: | 140 кг. |
| Размер на колело: | 27.5 инча |
| Размер на капла / гуми: | 27.5 инча X 2.10 CST Jack Rabbit |
| Тегло: | 22 кг |
| Размери: | 1822 X 620 X 1000 мм |
| Цветове: | черен; бял |
| Опции: | странично огледало, пластмасов куфар, кошница, амортисьорно колче за седалка |
| Доставка: | Доставка с Еконт Експрес в цялата страна |
| Гаранция: | 24 месеца за велосипед; 24 месеца за батерия |
| Тегло: | 22.000 кг. |