| Параметър | Стойност |
| Производител: | Ninebot by Segway |
| Модел: | Е10 |
| Електродвигател: | безчетков, вграден в задното колело |
| Номинална мощност на двигателя: | 150 W |
| Номинално напрежение: | 24 V |
| Максимално напрежение на зареждане: | 25.2 V |
| Батерия: | 24 V, литиево-йонна |
| Капацитет на батерията: | 55.08 Wh (2550 mAh) |
| Пробег: | 10 км |
| Максимална скорост: | 16 км/ч |
| Време за зареждане: | 4 часа |
| Ъгъл на изкачване: | 7% |
| Максимално тегло на водача: | 20-60 кг |
| Предна гума: | 7 инча, ненадуваема |
| Задна гума: | 6 инча, ненадуваема |
| Спирачки: | предна електричесна с регенеративно спиране; с крак |
| Окачване: | отпред |
| Водоустойчивост: | IPX4 - водоустойчив |
| Цвят: | сив |
| Размери: | Сглобена: 98 х 40 х 32 см; Разглобена: 91 х 40 х 95 см |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 8.400 кг. |