| Параметър | Стойност |
| Максимална мощност: | 22 kW (3x32A), с възможност за регулиране |
| Номинално напрежение: | 230 V AC (при монофазно свързване); 400 V AC (при трифазно свързване) |
| Свързване към електромобила: | Контакт Тип 2 IEC 62196-2 |
| Брой фази: | 3 х 32 А (22 kW) |
| Максимален ток: | 32 ампера |
| Комуникационни модули: | GSM 3G |
| Комуникационен протокол: | OCPP 1.6 JSON |
| Дисплей: | 16 RGB светодиодна индикация |
| Начин на оторизация: | свободно (Plug & Charge); стартиране на зареждането посредством ключ |
| Електрическа защита: | |
| Вид монтаж: | На стена или стойка |
| Потребителски интерфейси: | светодиодна индикация за статуса на зареждане |
| Степен на защита: | IP54 защита от въздействието на околната среда; IK10 устойчивост срещу външни механични удари |
| Цвят: | бял |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 5.600 кг. |