Градски електрически велосипед EcoBike Traffic PRO 350 | син
Търсите алтернативен, евтин и екологичен транспорт до работното място? Придвижването с електрически велосипед е идеалният вариант за това. С него лесно и навреме стигате до Вашата дестинация и то без да изразходвате излишни усилия.
EcoBike Traffic PRO е мощен електрически велосипед с елегантен дизайн, специално проектиран за придвижване в градски условия. Този модел е с ниска рамка, която подобрява комфорта и улеснява качването и слизането от велосипеда, а извитото кормило и удобната седалка ще Ви позволят да се насладите на всеки един момент от Вашето вело приключение.
Електрическият мотор предлага няколко степени на електрическо подпомагане, благодарение на което полагате много по-малко усилия за придвижване в града или при дългите преходи извън него.
Голямото предимство на колелото е възможността за избор на батерия, което Ви позволява да го конфигурирате спрямо личните си предпочитания. Имате възможност да изберете между три вида литиево-йонни батерии с различен капацитет 10.4 Ah, 13 Ah или 16 Ah, които в зависимост от избрания режим на асистенция, осигуряват пробег от 80 км до 160 км с едно зареждане.
Произведен в Полша, градският електрически велосипед EcoBike Traffic PRO с обновен елегантен дизайн е готов да Ви осигури едно наистина невероятно изживяване всеки път когато го карате. Моделът е подходящ за колоездачи, които използват велосипед както в градски условия, така и за екскурзии в свободното време.
Основни предимства на модела:
- Лека и надеждна конструкция
Специалната алуминиева сплав, от която е изработен велосипедът, го прави изключително лек, енергийно ефективен и в същото време лесен за пренасяне. Конструкцията му е олекотена дотолкова, че потребителите описват теглото на електрическия велосипед, като сходно с това на конвенционален, въпреки електрическия двигател и батерията.
- Безколекторен 250 W електрически мотор с редуктор
Велосипедът е снабден с мощен електрически мотор, който осигурява лесното каране по различни терени. С използването на най-високата степен за електрическо подпомагане велосипедът става значително по-ефективен при изкачвания и преодоляване на неравности.
Мощността на електрическия мотор е 250W, а посредством контролер, могат да се прилагат различните нива на подпомагане, които се активират при завъртане на педалите. Максималната скорост е 25 км/ч, а ускорението е плавно и комфортно без неприятно придърпване.
- Възможност за избор на батерия спрямо Вашите нужди

Изборът на батерия зависи предимно от обхвата на маршрутите, които желаете да изминете, спецификите на терена, теглото на водача и желаната степен и продължителност на електрическо подпомагане с напълно заредена батерия. Батериите, които се предлагат към колелото са с елементи на LG и капацитет съответно 10.4 Ah, 13 Ah или 16 Ah, като максималният пробег в различните режими на подпомагане варира от 80 до 160 километра.
- Впечатляващ LCD дисплей
Другото голямо предимство на EcoBike Traffic PRO е функционалният LCD дисплей. Той Ви показва важната информация за параметрите на Вашето придвижване като скорост, заряд на батерията, дневен пробег, както и общо изминатите километри от закупуването на колелото. Чрез него може да контролирате нивото на подпомагане и да включвате и изключвате фара и стопа на велосипеда.
- Възможност за допълнително оборудване
За още по-пълноценно изживяване може допълнително да оборудвате Вашия велосипед с огледало за задно виждане, амортисьорно колче за по-голям комфорт по време на каране, предна кошница за пренос на покупки и практичен куфар за съхранение на лични вещи. Колелото се предлага с 26 и 28 инчови капли.
Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
| Параметър | Стойност |
| Модел: | Traffic PRO 28 инча |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор; монтиран в задната капла |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Пикова мощност: | 350 W |
| Батерия: | 36 V 10.4 Ah (стандартна) / 13 Ah / 16 Ah , Литиево-йонна LG LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) с клетки тип 18650 |
| Максимален пробег (36 V 11.6 Ah): | до 90 км.* в режим на подпомагане (PAS); до 40 км.* в електрически режим |
| Максимален пробег (36 V 14.5 Ah) : | до 120 км.* в режим на подпомагане (PAS); до 45 км.* в електрически режим |
| Макс. пробег (36 V 17.5 Ah): | до 160 км.* в режим на подпомагане (PAS); до 55 км.* в електрически режим |
| Макс. скорост: | 25 км/ч (37 км/ч) |
| Зарядно устройство: | 36 V 2 A |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален |
| Време за зареждане: | 4-5 часа |
| Асистираща система: | (PAS) 6 степени на подпомагане |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | лека алуминиева сплав |
| Размер на рамка: | 19 инча |
| Преден амортисьор: | SunTour SF14 CR8V P, travel 63 мм |
| Кормило: | PROMAX HB-3018 |
| Лапа: | PROMAX MQ-525 |
| Спирачки: | предна и задна V-brake PROMAX TX-117 |
| Курбели: | Prowheel PRO - A42, 42 x 170 mm |
| Скорости: | Shimano Altus 7 скорости |
| Дерайльор: | Shimano Altus 7 скорости |
| Команди: | Shimano Tourney Revo 7 biegowy |
| Педали: | Wellgo 9/16\" LU - C33 |
| Светлини: | светодиоден LED фар и стоп |
| Главина: | Joytech 751DSE |
| Седалка: | Selle Royal Lookin Basic |
| Максимална товароносимост: | 125 кг |
| Размер на колело: | 28 инча |
| Размер на капла / гуми: | 28 инча KENDA 700C x 35 (стандартно); опционално 26 инча MITAS 622-42, Flash CLASSIC |
| Размери: | 1900 x 620 x 1200 мм |
| Цветове: | син |
| Опции: | странично огледало, пластмасов куфар, кошница, амортисьорно колче за седалка |
| Произход: | Полша |
| Доставка: | Доставка с Еконт Експрес в цялата страна |
| Гаранция: | 24 месеца (за велосипед и батерия) |
| Тегло: | 24.300 кг. |