| Параметър | Стойност |
| Модел: | Z20 |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Батерия: | 36 V 10 Ah, Литиево-йонна LiNiMnCoO2 (никел-манган-кобалт) |
| Пробег: | До 80 километра в режим на асистенция; до 50 километра в изцяло електрически режим |
| Макс. скорост: | 25 км/ ч |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален |
| Време за зареждане: | 4-6 часа |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | 20 инча, лека алуминиева сплав |
| Светлини: | LED светлини |
| Максимална товароносимост: | 100 кг. |
| Размер на колело: | 20 инча |
| Тегло: | 21.6 кг |
| Размер (сглобен): | 1470 x 550 x 1090 мм |
| Размер (разглобен): | 860 x 740 x 400 мм |
| Цветове: | сив |
| Опции: | странично огледало |
| Доставка: | Доставка с Еконт Експрес в цялата страна |
| Гаранция: | 24 месеца за велосипед; 12 месеца за батерия |
| Тегло: | 21.600 кг. |