Градски електрически велосипед Longwise L2602 Basic
Longwise 2602 Basic е оптималното решение за хора с ограничен бюджет, които търсят качествен електрически велосипед на ниска цена. Този модел се различава от другите с това, че е със стоманена твърда рамка без амортисьор, V-brake спирачки и по-елементарно управление от LED панел.
Основните компоненти като 250 ватов електродвигател, 36 V 10.4 Ah литиево-йонна батерия и скорости Shimano са същите както и при по-скъпите модели. Благодарение на дизайна на рамката и извитото кормило, колелото е напълно подходящо за ежедневно каране в градска среда както от мъже, така и от жени.
Като опция предлагаме монтаж на преден амортисьор SR Suntour, предна дискова спирачка и батерия с по-голям капацитет 12 Ah.
Снимките на продуктите са с илюстративна цел. Може да има отклонения между изображенията и реалния продукт.
| Параметър | Стойност |
| Модел: | Basic 26 инча |
| Двигател: | безколекторен, с редуктор |
| Номинална мощност: | 250 W |
| Батерия: | 36 V 10.4 Ah / 12 Ah , Литиево-йонна полимерна |
| Макс. пробег (36 V 10.4 Ah): | 50-80км.* в режим на подпомагане (PAS); 20-40 км.* само на ток (без въртене на педалите) |
| Максимален пробег (36 V 12 Ah): | 60-90км.* в режим на подпомагане (PAS); 30-45 км.* само на ток (без въртене на педалите) |
| Макс. скорост: | 25 км/ ч |
| Зарядно устройство: | 36 V 2 A |
| Брой цикли: | 1500 |
| Контролер: | синусоидален, 36 V 15A 6 mosfets |
| Време за зареждане: | 4-5 часа |
| Асистираща система: | (PAS) 1:1, 1:2, 1:3 |
| Режими: | обикновен; асистиращ; електрически |
| Рамка: | стомана |
| Преден амортисьор: | Опционално |
| Спирачки: | предна и задна V-Brake спирачка |
| Скорости: | 7 скоростна система Shimano |
| Дерайльор: | SHIMANO Tourney TZ 7 скорости |
| Команди: | Shimano Acera |
| Педали: | пластмасови Wellgo |
| Размер на колело: | 26 инча |
| Размер на капла / гуми: | CST 26″ X 1.75″ |
| Размери: | 1822 X 620 X 1000 мм |
| Цветове: | бял |
| Опции: | дискови спирачки, преден амортисьор, странично огледало, пластмасов куфар, кошница, амортисьорно колче за седалка |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 23.000 кг. |